מדיניות הפרטיות

מדיניות פרטיות זו מסדירה את עיבוד הנתונים האישיים שלך על בסיס התקנה האירופית להגנת המידע הכללי (GDPR) על ידי המכון העולמי למדעי הסיינטולוגיה כחלק מביקורך באתר האינטרנט שלנו https://www.joinwise.org, (להלן) : “אתר”), או התקשורת שלך איתנו באמצעות דואר אלקטרוני, טלפון ופקס.

אם ברצונך לקבל מידע נוסף על אופן העיבוד של מידע אישי באמצעות קובצי cookie, תוספים חברתיים וסוגים אחרים של טכנולוגיית מעקב, אתה מוזמן ל  מדיניות העוגיות. 

1. מי אנחנו?

1.1. הנתונים האישיים שלך מעובדים על בסיס חקיקה המגנה על המידע הרלוונטי על ידי המכון העולמי ליזמות של סיינטולוגיה, 6331 שדרות הוליווד, סוויטה 701, לוס אנג’לס, קליפורניה 90028, ארצות הברית של אמריקה (להלן:”” WISE “”,”” אנחנו “”,”” אנחנו “”,”” שלנו “”). אתה יכול ליצור איתנו קשר באמצעות דוא””ל בכתובת [email protected]. מטרת העל שלנו היא תרבות מוסרית, שפויה ומשגשגת.

1.2. כאשר ישנה התייחסות במדיניות לפרטיות זו בחוקים או בתקנות, שינויים בחוקים או בתקנות אלה כלולים באופן משתמע .

1.3. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות ולהתאים את מדיניות הפרטיות הזו ביוזמתנו. במקרה זה, שינויים והתאמות אלו יועברו אליך דרך אתר האינטרנט שלנו לפחות שבועיים לפני ששינויים והתאמות אלו יחלו. כל שימוש נוסף באתר שלנו יהיה כפוף למדיניות הפרטיות המתוקנת.

2. מהם הנתונים האישיים שלך שאנו מעבדים?

2.1. כשאתה משתמש באתר שלנו, אנו מעבדים:

·  מידע טכני , כגון מידע על המכשיר שלך, כתובת IP, סוג הדפדפן, מיקום גיאוגרפי ומערכת הפעלה;

·  התנהגות גלישה , כגון משך הביקור שלך, הקישורים שאתה לוחץ עליהם, העמודים שבהם אתה מבקר והתדירות בה אתה מבקר בדף.

2.2 כאשר אתה מתקשר איתנו על ידי מילוי טופס יצירת קשר באתר האינטרנט שלנו, או באמצעות דואר אלקטרוני, טלפון או פקס, אנו מעבדים:

·  פרטי זהות שאתה מספק לנו, כגון שם פרטי, שם משפחה ושפה;

· פרטי קשר  שלך יספקו לנו, כגון כתובת הדוא”ל שלך, כתובת הדואר, המדינה, מספר הטלפון ומספר הטלפון הנייד;
·  תוכן התקשורת , כגון בקשתך או שאלתך;
·  מידע טכני  על התקשורת, למשל עם מי אתה מתקשר בסוף, תאריך והשעה של התקשורת שלנו;
·  מידע טכני  כדי להבטיח שאתה אדם אמיתי ולא רובוט;
· מידע זמין לציבור  אודותיך, כגון מידע הזמין לציבור בפרופיל המדיה החברתית שלך;
·  כל מידע אישי  שאתה מספק לנו

2.3. כשאתה  נרשם  באתר שלנו, אנו מעבדים:

 פרטי זהות  שאתה מספק לנו, כגון הכותרת שלך, שם פרטי, שם משפחה, שפה, מין, מקצוע, החברה (סוג) שבה אתה עובד, תמונות, העדפות ותחומי עניין;

·  פרטי קשר  שאתה מספק לנו, כגון כתובת הדוא”ל שלך, כתובת הדואר, המדינה, אזור היבשת, מספר הטלפון ומספר הטלפון הנייד;

·  מידע טכני  כדי להבטיח שאתה אדם אמיתי ולא רובוט.

2.4. When you apply to become a WISE member, we process:

 פרטי זהות  שאתה מספק לנו, כגון הפניה אליך, שם פרטי, שם משפחה, מיקום, שפה, מין, תאריך לידה, העדפות ותחומי עניין, ותמונות;

·  פרטי קשר  שאתה מספק לנו, כגון כתובת הדואר האלקטרוני שלך, כתובת הדואר, המדינה, אזור היבשת, מספר הטלפון ומספר הטלפון הנייד;

· = מידע טכני= כדי להבטיח שאתה אדם אמיתי ולא רובוט;

·  מידע הקשור לעסק שלך  כגון שם העסק שלך, מספר העובדים, אתר האינטרנט, כתובת הדואר, המדינה והאיזור ביבשת;

· פרטי תשלום , כגון מספר כרטיס האשראי שלך;

·  כל מידע אישי אחר שאתה מספק לנו, כמו הערותיך, בין אם אתה חבר מיסד ובין אם לא, יומן תכנון מודפס, השכלתך וניסיונך וארגונים חברתיים או בהתנדבות אליהם אתה שייך.

2.5 כשאתה קונה כרטיס לכנס WISE, אנו מעבדים:

·  פרטי זהות  שאתה מספק לנו, כגון שם פרטי ושם משפחה;

·  פרטי קשר  שאתה מספק לנו, כגון כתובת הדואר האלקטרוני שלך, כתובת הדואר, המדינה, מספר הטלפון ומספר הטלפון הנייד שלך;

·  פרטי ההזמנה , כגון הכרטיס שרכשת או תאריך ושעת ההזמנה;

·  פרטי תשלום , כמו הסכום ששילמת עבור הרכישה שלך.

2.6. אנו מקבלים את מרבית הנתונים האישיים שלך ישירות ממך, אך יתכן שנקבל מידע נוסף על העדפותיך והתנהגות הגלישה שלך שותפים כמו גוגל. אם אתה זקוק למידע נוסף על הנתונים האישיים שגורמים אלו מעבדים אודותיך ומנגישים לאחרים, אתה מתבקש להתייעץ עם מדיניות הפרטיות שלהם.

3. לאילו מטרות אנו מעבדים את הנתונים האישיים שלך ומה הוא הבסיס המשפטי לכך?

בטבלה שלהלן, אנו מסבירים את המטרות שלשמן אנו מעבדים את הנתונים האישיים שלך ועל סמך איזה בסיס משפטי אנו מבצעים זאת. אנו מסתמכים על הבסיסים המשפטיים הבאים:

· הסכמתך , שבאמצעותך אתה מקבל הודעה על המשמעות של הסכמה זו לפני שאתה נותן את הסכמתך באופן חופשי;

·  חוזה איתך , על מנת לבצע את אותו חוזה או על מנת לנקוט צעדים לפני התקשרות איתך;

·  חובה חוקית  שעלינו לעמוד בה;

·  הענין הלגיטימי שלנו , כגון שיפורים מתמשכים של אתר האינטרנט שלנו, ערוצי המדיה החברתית, החומרים והשירותים כדי להבטיח שתהנה מהחוויה הטובה ביותר , להבטיח מפני שימוש לרעה ופעילות בלתי חוקית בהם, להפיץ ולקדם אותם ולהעמיד אותם לרשותך, כולל התוכניות לשיפור חברתי והומניטארי של כנסיית הסיינטולוגיה.

מטרה בסיס משפטי
1. אנו מעבדים את הנתונים האישיים שלך כדי  לספק לך , באופן מותאם ויעיל  את החומרים, השירותים או המידע שאתה מבקש  באמצעות אתר האינטרנט שלנו, דואר אלקטרוני, טלפון או פקס.

האינטרס הלגיטימי שלנו
חוזה איתך

חוזה איתך

2. אנו מעבדים את הנתונים האישיים שלך בכדי להיות מסוגלים ל  לעבד את ההזמנה שלך  וכדי שנוכל לספק לך את החומרים או את המידע שאתה מבקש או כדי לספק לך את השירותים שאתה מבקש. חוזה איתך
3. אנו מעבדים את הנתונים האישיים שלך כדי  לשלוח אליך מידע פרסומי של החומרים והשירותים שלנו , כגון תקשורת, מבצעים, מבצעים ועלוני מידע, באמצעות דואר אלקטרוני או ערוצי תקשורת אלקטרוניים אישיים אחרים אם אתה הסכמת באופן מפורש לקבל מידע פרסומי כזה.

הסכמתך

 

4. אנו מעבדים את הנתונים האישיים שלך כדי  לשלוח לך מידע פרסומי עבור חומרים או שירותים הדומים לאלו שרכשת או שקיבלת מאיתנו בעבר , כגון תקשורת, מבצעים, הצעות ועלונים, באמצעות דוא”ל או ערוצי תקשורת אלקטרוניים אחרים. האינטרס הלגיטימי שלנו
5. אנו מעבדים את הנתונים האישיים שלך  למטרות שיווק אחרות , למשל בדפוס, כלומר כדי לספק לך מידע פרסומי ממוקד, כגון תקשורת, מבצעים, הצעות ועלוני מידע של WISE ושותפים שנבחרו בקפידה. האינטרס הלגיטימי שלנו
6. במסגרת שליחתך מידע פרסומי, כגון תקשורת, מבצעים, הצעות ועלונים, באמצעות דואר אלקטרוני או ערוצי תקשורת אישיים אלקטרוניים אחרים, אנו מעבדים את הנתונים האישיים שלך ל  אוספים מידע לניתוח חומר קידום שלנו , למשל לאיזה מתוכן שלנו במידע לקידום שהגעתם אליו או לאילו קישורים במידע הקידום בו לחצתם (למשל באמצעות טכנולוגיות מעקב ברשת ובהודעות הדואר האלקטרוני שלנו). הסכמתך
7. אנו מעבדים את הנתונים האישיים שלך כדי ליצור פרופיל ייחודי  שלך כדי לשפר את החוויה שלך על סמך המיקום שלך, המידע הקשור לעסק שלך ורמת החברות שלך. הסכמתך
8.

אנו מעבדים את הנתונים האישיים שלך:
· ל  לעמוד בהתחייבויות החוקיות  שעלינו לעמוד בהן, או
· ל  להיענות לכל בקשה סבירה  מגורמי אכיפת החוק או נציגיהם, רשויות שיפוטיות, סוכנויות ממשלתיות או גופים, כולל הרשויות המוסמכות להגנה על נתונים, או
· להעביר  את המידע האישי שלך  למשטרה או לרשויות השיפוט מיוזמתנו כראיה או אם יש לנו חשד מוצדק למעשה או פשע שלא כדין שבוצע על ידיך באמצעות השימוש שלך באתר שלנו, ערוצי המדיה החברתיים שלנו או ערוצי תקשורת אחרים.

אנו מעבדים את הנתונים האישיים שלך כדי  לבצע ניתוחים סטטיסטיים  כדי להיות מסוגלים לשפר את אתר האינטרנט שלנו, את המידע לקידום מכירות, חומרים ושירותים שלנו או כדי לפתח חומרים ושירותים חדשים.

חובה משפטית
9. אנו מעבדים את הנתונים האישיים שלך כדי  לבצע ניתוחים סטטיסטיים כדי להיות מסוגלים לשפר את אתר האינטרנט שלנו, את המידע לקידום מכירות, חומרים ושירותים שלנו או כדי לפתח חומרים ושירותים חדשים. האינטרס הלגיטימי שלנו
10. “אנו מעבדים את הנתונים האישיים שלך כדי  לשמר על האינטרסים הלגיטימיים שלנו  או כדי לשמור על האינטרסים הלגיטימיים של צד שלישי  למקרה שניתן יהיה לקחת בחשבון את השימוש שלך באתר שלנו או בערוצי תקשורת אחרים:
· הפרה של תנאי שימוש רלוונטיים באתר שלנו או בזכויות הקניין הרוחני או בזכויות אחרות שלנו או של צד שלישי, או
· סכנה או איום על בטחונם או שלמותם של אתרי האינטרנט שלנו, ערוצי המדיה החברתית שלנו או ערוצי תקשורת אחרים או כל אחת ממערכות ה- IT של שותפינו הנבחרים או של צד שלישי עקב וירוסים, סוסים טרויאניים, תוכנות ריגול, תוכנות זדוניות או כל סוג אחר של קוד זדוני, או
· בכל דרך שהיא מלאת שנאה, מגונה, מפלה, גזענית, הוצאת דיבה, רמאות, פוגעת או בכל דרך אחרת שאינה הולמת או בלתי חוקית.
האינטרס הלגיטימי שלנו

4. למי אנו שולחים את הנתונים האישיים שלך?

4.1 אנו מסתמכים על צדדים שלישיים, למשל:

· לספק לך את אתר האינטרנט שלנו (כגון ספק אירוח); או

· למקד למידע הקידומי שלנו (כגון חברת שיווק); או

לעבד את ההזמנה שלך (כגון חברת הובלות שתעביר לך את החומרים); או

כדי לעבד את התשלום שלך (כגון ספק שירותי תשלומים או סוכנות לבדיקת אשראי).

צדדים שלישיים אלה מורשים לעבד רק את המידע האישי שלך מטעמנו ובהוראתנו המפורשת בכתב. אנו מתחייבים כי כל אותם צדדים שלישיים נבחרים בזהירות ומתחייבים להקפיד על בטיחות ואמינות הנתונים האישיים שלך.

4.2. אנו עשויים לשתף את הנתונים האישיים שלך עם כנסיית הסיינטולוגיה הבינלאומית וארגונים ארציים, אזוריים או מקומיים אחרים של כנסיית הסיינטולוגיה, כגון כנסיות מקומיות, נציגויות, תוכניות לשיפור חברתי והומניטרי, משרדי חברות WISE או יועצי ניהול של האברד. לדוגמה, אנו חולקים את המידע האישי שאתה מספק לנו ופרטי הקשר שלך עם יועץ לניהול של האברד אם תבקש זאת באמצעות טופס יצירת הקשר שלנו, עם זאת, אנו נדאג שכל ארגוני הסיינטולוגיה ידאגו לוודא כי כל עיבוד הנתונים האישיים שלך תואם את מטרת מדיניות הפרטיות הזו.

4.3. אנו עשויים להיות מחויבים כדין לחלוק את המידע האישי שלך עם גורמי אכיפת חוק או נציגיהם, רשויות שיפוטיות, סוכנויות ממשלתיות או גורמים ממשלתיים, כולל רשויות מוסמכות להגנה על נתונים, ולעמוד בחובה משפטית כמפורט בסעיף 3 לעיל.

4.4. איננו שולחים את הנתונים האישיים שלך באופן המאפשר זיהוי לצד ג’ אחר מאשר אלה המוזכרים בסעיפים 4.1, 4.2 ו-4.3 ללא הסכמתך המפורשת לעשות כן. עם זאת, אנו עשויים לשלוח נתונים אנונימיים לארגונים אחרים העשויים להשתמש בנתונים אלה לשיפור חומרים ושירותים וכן להתאמת השיווק, הצגה ומכירה של אותם חומרים ושירותים.

5. היכן אנו מעבדים את הנתונים האישיים שלך?

5.1. אנו מעבדים את הנתונים האישיים שלך בתוך ומחוץ לאזור הכלכלי האירופי (EEA), כולל בארצות הברית. על מנת לעבד את הנתונים האישיים שלך למטרות המפורטות בסעיף 3 לעיל, אנו עשויים להעביר את המידע האישי שלך לצדדים שלישיים אשר מטפלים מטעמנו מחוץ לאיחוד האירופי. כל גורם מחוץ ל- EEA שמעבד את הנתונים האישיים שלך מחויב לשמור על אמצעי הגנה נאותים בכל הנוגע לעיבוד הנתונים האישיים שלך. לגבי WISE, אמצעי הגנה כאלה נובעים מהעובדה שאנו מחויבים ישירות לציות לחקיקה של האיחוד האירופי בהקשר של הגנה על מידע אישי. עבור צדדים שלישיים, אמצעי הגנה כאלה עשויים להיות תוצאה של:

· המדינה המקבלת שקיימת בה חקיקה אשר עשויה להיחשב כשווה להגנה המוצעת באיחוד האירופי; או

· הסדר חוזי בינינו לבין אותו גורם; או

· מנגנון הסמכה מאושר, כמו החלטת מגן-הפרטיות של האיחוד האירופי-ארה”ב שאומצה על ידי הנציבות האירופית ב- 12 ביולי 2016.

5.2. אנו עשויים להעביר נתונים אנונימיים ו / או מצטברים לארגונים מחוץ לאיחוד האירופי. אם העברה כזו תתקיים, אנו נדאג שיהיו אמצעי הגנה במקום כדי להבטיח את הבטיחות והשלמות של הנתונים שלך וכל הזכויות ביחס לנתונים האישיים שלך שמאפשרים לך ליהנות על פי חוק חובה רלוונטי.

6. באילו בקרות איכות אנו עומדים?

6.1. אנו עושים כמיטב יכולתנו לעבד רק את הנתונים האישיים הנחוצים להשגת המטרות המפורטות בסעיף 3 לעיל.

6.2. המידע האישי שלך מעובד רק כל עוד הוא נחוץ בכדי להשיג את המטרות המפורטות בסעיף 3 לעיל או עד למועד בו תבטל את הסכמתך לעיבודו. משיכת הסכמתך עשויה לרמוז כי אינך יכול עוד להשתמש באתר כולו או בחלקו. אנו לא נזהה את המידע האישי שלך יותר כאשר הוא אינו נחוץ עוד למטרות המפורטות בסעיף 3 לעיל, אלא אם כן:

· אינטרס מכריע של WISE, או של צד שלישי אחר, בשמירה על זיהוי הנתונים האישיים שלנו; או

· חובה חוקית או רגולטורית או צו שיפוטי או מינהלי המונע מאיתנו לזהותם מחדש.

6.3. אתה מבין שהיבט חיוני במאמצי השיווק שלנו נוגע להפיכת חומרי השיווק שלנו לרלוונטיים יותר עבורך. אנו עושים זאת על ידי התאמה אישית של הפרופיל הייחודי שלך על סמך מאפיינים רלוונטיים כמפורט בסעיף 2 למדיניות פרטיות זו ואז משתמשים בפרופיל זה כדי לספק לך תקשורת, מבצעים, הצעות, עלוני מידע ומידע פרסומי אחר על חומרים ושירותים שעשויים לעניין אותך.

6.4. אנו ננקוט באמצעים טכניים וארגוניים מתאימים כדי לשמור על המידע האישי שלך מפני גישה או גניבה וללא רשות, כמו גם מפגע או הרס של אובדן בשוגג. לדוגמה, פרטי כרטיס האשראי שלך מאובטחים באמצעות טכנולוגיית הצפנת Secure Sockets Layer (SSL) והגישה לנתונים האישיים שלך על ידי אנשי הצוות שלנו או על ידי אנשי צד ג ‘יהיו רק על בסיס הצורך לדעת ויהיו כפופים לחובת חיסיון קפדני. עם זאת, אתה מבין שבטיחות ואבטחה הם התחייבויות לעשות את המאמצים הטובים ביותר שלעולם אינם מובטחים.

6.5. אם נרשמת לקבל מידע לקידום מכירות, כגון תקשורת, מבצעים, הצעות ועלונים, באמצעות דואר אלקטרוני או ערוצי תקשורת אלקטרוניים אישיים אחרים, אתה יכול לשנות את העדפותיך לקבלת מידע פרסומי כזה על ידי לחיצה על ביטול הסכמה בקישור המסופק במידע פרסומי כזה.

6.6. אם אתה רשום לקבל מידע על קידום מכירות מודפס, כגון מגזינים, תקשורת, מבצעים, הצעות ועלונים, אתה יכול להתנגד לקבלת מידע פרסומי מודפס נוסף על ידי הגשת בקשה לממונה על הגנת המידע בהתאם לסעיף 7.8 למדיניות על פרטיות זו.

7. מהן זכויותיך?

7.1. יש לך את הזכות  להגיש בקשת גישה  לכל המידע האישי שעובד על ידינו הנוגע אליך. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לגבות דמי ניהול סבירים עבור בקשות גישה עוקבות אשר בבירור מוגשות על מנת להוות מטרד או פגיעה בנו. כל בקשה חייבת לציין על איזו פעילות עיבוד אתם מעוניינים לממש את זכותכם לגישה, וחייבת לציין לאילו קטגורית נתונים אתם מעוניינים לקבל גישה.

7.2. יש לך את  זכות לתיקון , כלומר לבקש כי כל הנתונים האישיים הקשורים אליך שאינם מדויקים יתוקנו ללא עלות. אם אתה מגיש בקשה לתיקון, בקשתך צריכה להיות מלווה בהוכחה לאופי הפגום של הנתונים שעבורם מתבקש תיקון.

7.3. יש לך את הזכות  למשוך את הסכמתך שניתנה קודם לכן  לעיבוד הנתונים האישיים שלך.

7.4. זכותך  למחוק  קרי לבקש למחוק נתונים אישיים הנוגעים לך אם נתונים אלה אינם נדרשים יותר לאור המטרות המפורטות בסעיף 3 לעיל, או אם תבטל את הסכמתך לעבד אותם. עם זאת, עליך לזכור כי בקשה למחיקה תוערך על ידינו כנגד:

· האינטרסים שלנו ושל צד שלישי שעשויים לבטל את האינטרסים שלך; או

· חובות משפטיות או רגולטוריות או הוראות מנהליות או שיפוטיות העשויות לסתור מחיקה כזו.

7.5. יש לך את זכות להגבלה  במקום למחיקה, כלומר לבקש שנגביל את עיבוד הנתונים האישיים שלך אם:

· אנו בודקים את דיוק הנתונים האישיים שלך; או

· העיבוד אינו חוקי ואתה מתנגד למחיקת המידע האישי שלך; או

· אתה דורש מהנתונים האישיים שלך לבסס, לממש או להגן על תביעה משפטית, בעוד שאיננו זקוקים עוד לנתונים האישיים שלך למטרות המפורטות בסעיף 3 לעיל; או

· אנו בודקים אם האינטרסים החוקיים שלנו גוברים על האינטרסים שלך אם אתה מממש את זכותך להתנגד בהתאם לסעיף 7.6.

7.6. יש לך זכות  להתנגד  לעיבוד נתונים אישיים אם:

· העיבוד מבוסס על האינטרס החוקי שלנו לפי סעיף 3 לעיל; ו-

· אתה יכול להוכיח שישנן סיבות חמורות ומוצדקות הקשורות למצבך המסוים שמצדיקות התנגדות כזו; ו-

· האינטרסים הלגיטימיים שלנו אינם גוברים על האינטרסים שלך.

עם זאת, אם העיבוד המיועד כשיר לשיווק ישיר, יש לך את הזכות להתנגד לעיבוד כזה ללא עלות וללא הצדקה.

7.7. יש לך  את הזכות לניידות נתונים , כלומר לקבל מאיתנו בפורמט מובנה, נפוץ וקריא במכונה, את כל הנתונים האישיים שמסרת לנו אם העיבוד מבוסס על הסכמתך או על פי חוזה איתך על פי סעיף 3 לעיל.

7.8. אם ברצונך  להגיש בקשה  לממש אחת או יותר מהזכויות המפורטות לעיל, אתה יכול לפנות לממונה על הגנת הנתונים שלנו על ידי שליחת דוא”ל לכתובת [email protected]. דואר אלקטרוני המבקש לממש זכות לא יתפרש כהסכמה לעיבוד המידע האישי שלך מעבר למה שנדרש לטיפול בבקשתך. בקשה כזו צריכה לעמוד בתנאים הבאים:

· ציין בבירור איזו זכות אתה רוצה לממש; ו-

· ציין בבירור את הסיבות למימוש זכותך אם הדבר נדרש; ו-

· יש לתארך ולחתום על בקשתך; ו-

· בקשתך צריכה להיות מלווה בעותק סרוק דיגיטלית של תעודת הזהות התקפה שלך המוכיחה את זהותך. אם אתה משתמש בטופס יצירת הקשר, אנו עשויים לבקש ממך אישור חתום והוכחת זהות.

אנו נודיע לך מייד עם קבלת בקשתך. אם הבקשה עומדת בתנאים שלמעלה ומוכיחה שהיא תקפה, אנו נכבד אותה בהקדם האפשרי ולכל המאוחר שלושים (30) יום לאחר קבלת בקשתך.

אם יש לך תלונות כלשהן בנוגע לעיבוד הנתונים האישיים שלך על ידינו, אתה תמיד יכול ליצור קשר עם קצין אבטחת המידע שלנו על ידי שליחת מייל לכתובת [email protected]. אם אתה לא מרוצה מהתגובה שלנו, אתה חופשי להגיש תלונה לרשות המוסמכת לאבטחת מידע.

סיפורי הצלחה

בשנת 2015 יישמנו את התבנית של תכנית ניהול הידע Model of Admin Know-How (MAKH) מבית WISE בחברתנו. מיד הגדלנו את הייצור, המסירה, ואיכות השירות והמוצר שלנו, המקצועיות, שביעות רצון הלקוחות שלנו ואת הישומיות שלנו. מאז הגענו לרמות הייצור הגבוהות ביותר אי פעם בכל שנה. WISE אפשרה לנו לבנות ארגון טוב יותר.

לאחרונה סקרנו את העובדים שלנו והם אמרו: "אני לומד כאן דברים חדשים, התפתחתי והפכתי בטוח יותר בעצמי. זו חברה חזקה עם ארגון טוב ועמיתים נעימים."

מאז יישום ה- MAKH קיבלנו פרסים כל שנה על מימון טוב, פרסים על הרחבה ומיומנות השנה.

בשנה האחרונה אשתי ואני הצלחנו להיות רחוקים מהחברה שלנו במשך תקופות ממושכות, אך אל אף זאת החברה תמיד השיגה את המחזור והפרעון הגבוהים ביותר אי פעם בשנה שעברה. כמו כן, הצלחנו להגדיל את מאמצי הפילנתרופיה שלנו אפילו יותר מתמיד, תודות לפירעון המוגבר שלנו.

ניהול העסק היה מהנה יותר ככל שיותר ארגון מתווסף ומתרחשת הרחבה.

- דיוויד פרייקמן, DM TAK שטוקהולם

"ניהול עסק עם צוות ועם לקוחות יכול לפעמים לגרום לך להרגיש תקוע, עייף ומתוסכל. עם זאת, מאז שהכנסנו לחברה שלנו את היסודות של טכנולוגיית הניהול של האברד, הפכנו להרבה יותר משגשגים עם הרבה פחות מאמץ וכמעט ללא עצבים. זה מאפשר לנו להתמקד במתן שירות מעולה ללקוחותינו ולפעול למען השגת מטרת העסק שלנו. בשורה התחתונה, תבנית המערכת המידע יודעת כיצד התוכנית מוציאה את הדאגה מהעסק והופכת אותו למהנה ומרגש ככל היה ביום הראשון שפתחנו."

- ג'ון נסביט, מנכ"ל מפעל הלקוחות

"תבנית מערכת כלי ניהול המידע נותן לאנשים תוכנית מדויקת לניהול כל דבר, החל מהסטטיסטיקות והלוח הארגוני שלהם, וכלה בתנאים ובסולם הניהול.

"אנו משתמשים בכלי זה בהצלחה רבה בחברה שלנו, ובמידה שהטמענו את תוכנית ניהול הידע, גדלנו באופן אקספוננציאלי. הראיות הן בסטטיסטיקה. התרחבנו יותר מפי 30 ואנחנו רק מתחילים!"

- רפרדי פנדרי, מיסד סטודיו98

התחלנו את עסק הנדלן שלנו בשנת 2004 עם שני שותפים בלבד.

עכשיו אנו צוות של 13 והרחבנו את המשרדים הייצרניים שלנו ביותר שלנו המתמחים בבנינים רבי קומות שהם נקודות ציון מקומי. המשכנו להתרחב וכעת אנו מוכרים בעירנו ומקבלים באופן קבוע פרסים והוקרה על עבודתנו - ממש לאחרונה שלושה מגזינים ידועים בתעשייה וכל אחד בנפרד, העניק לנו את הפרס "הטובים ביותר בתעשייה."

ההכנסה שלנו בשנה שעברה הייתה הגבוהה ביותר בהיסטוריה והשנה היא בדרך לעלות אפילו על זו. תוכנית זו היא חלק מההרחבה שלנו.

- פראנץ שפילר, שפילר וסיברגר אימובילין

בשנת 1985 ייסדתי את המרפאה שלי רק אשתי ואני. היום יש לנו 52 אנשים העובדים איתנו - וממשיכים בהתרחבות מתמדת ובונים עוד יותר עסקים על מנת לקחת טכנאים נוספים.

הטכנולוגיה עזרה לנו ליישם קמפיינים לקידום מכירות רחבים בקהילה שלנו, שמשכו אליה מספר רב של לקוחות חדשים, וכעת אנו מוכרים למדי ברחבי העיר.

אנו פועלים כעת לרכישת מספר מרפאות אחרות ונהפוך אותן לרשת עם שירותים באיכות גבוהה הניתנים ברחבי העיר שלנו.

היתרונות של WISE עזרו לי מאוד לשפר את איכות ניהול המרפאה, ולבנות צוות של מנהלים שיודעים בדיוק מה לעשות, מה מצליח ומה לא.

- ד"ר תומאס רודר

ניצלנו את היתרונות של חברת WISE בכדי לגדל את חברת ה"בעל ואישה" היחידה שלנו לארבע חברות - כולן צומחות ומצליחות. היינו עובדים המון לילות עד מאוחר, הרבה פיגורים, הרבה התמודדות ולא מספיק כסף בכדי לשלם את החשבונות. עכשיו חיסלנו את הפיגורים, כל הייצור הוא עדכני והסטטיסטיקה עולה בעת ובעונה עם שליטה כלכלית מלאה. נוסף על כך, אנו מסתובבים בעולם כחצי השנה, ומשתתפים באופן קבוע בכמה פעילויות התנדבותיות בקהילה ובכנסייה שלנו.

עבודה ללא טכנולוגיה זו תהיה כמו ללכת עיוור במדבר. בזכות WISE "העבודה" עכשיו מהנה ומתגמלת.

- מ. ה.

התחלתי את העסק שלי מאפס בשנת 2010. על ידי שימוש ביתרונות החברות שלי ב- WISE, הצלחתי לפלס את דרכי אל מעבר לאי-קיום באמצעות יישום נכון של הטכנולוגיה. באמצעות לוח הארגון והניהול הסטטיסטי הייתי מסוגל לקבל את ההחלטות הנכונות ולמצוא את הפעולות המוצלחות ביותר עבור העסק שלי.

עם כל הכלים האלה והנתונים האלה בניתי את החברה שלי מצוות של 1 לצוות של 9 עובדים היום והמשכנו להתרחב - אנחנו נמצאים כיום במגמת רווחים לטווח הארוך.

השתמשתי בכל הטכנולוגיה הזו כדי למצוא את הזמן להתרחב וליצור עוד חברה חדשה - הטכנולוגיה המנהלית של האברד עזרה לי להשיג את כל זה.

- C.G.