למה WISE

“כפי שהצהיר ל. רון האברד: לא חלומותיו של האדם הם שמכשילים אותו. אלא חוסר הידע הנדרש בכדי לממש את החלומות האלה.”

נתונים סטטיסטיים מראים כי הרוב המכריע של העסקים החדשים בימינו כבר לא ימשיכו להתקיים לאחר חמש שנים. בין אם זו תוצאה של שיווק לא מודע, תכנון וארגון לקויים, או מימון חסר הגיון לחלוטין, חברות חדשות רבות אינן עוברות אפילו את יום השנה הראשון להפעלה שלה.

אם העסקים והממשלות של ימינו היו יכולים ללמוד ולהחיל בצורה מיומנת את העקרונות הבסיסיים וחוקי הטבע המהווים את הבסיס לארגון אמיתי ומינהל אמיתי, הם היו מיישמים פתרונות מעשיים כדי לפתור את הכאוס הכלכלי הזה.

מאותה נקודת השקפה הוקמה WISE בשנת 1979 במטרה להפוך את הטכנולוגיה הניהולית של ל. רון האברד לידועה ובשימוש נרחב ברחבי העולם – לספק לאנושות פתרונות ליצירת קבוצות שפויות ומשגשגות.

WISE הוא ארגון חברות המורכב מיזמים, מנהלי עסקים ואנשי מקצוע מכל פינה בכל יבשת על פני כדור הארץ. WISE משמשת לאיחוד כל הפרטים והארגונים המשתמשים בטכנולוגיה מנהלית של האברד בעולם המסחר. חברי WISE מחויבים ללמוד וליישם את העקרונות הטבעיים של יצרנות ותמורה בצורה מוכחת, מבוססת ושיטתית. חברי WISE פונים לעצם התשתית העסקית כיום. התוצאה הסופית היא שגשוג ויציבות כלכלית מוגברת עבור עסקים קטנים, קהילות, תאגידים ואכן גם מדינות שלמות.

בתוך החברות הרחבה ברחבי העולם קיימת קטגוריה מיוחדת של חברי WISE: מאמני ניהול ויועצים המורשים להשתמש בטכנולוגיית הניהול של האברד. הם מאומנים לפתור בעיות בכל פעילות ושכבה בתשתית הניהולית להביא פתרונות, כדאיות וצמיחה לעסקים וארגונים המבקשים לשרוד ולהתרחב.

סוף סוף יש את מכללות האברד למינהל – רשת מכללות שמיצאות בוגרים מומחים ומאומנים שהופכים למנהלים מהשורה הראשונה שיכולים לנהל בפועל.

באמצעות חברותו, אנשי המומחים הניהוליים שעברו הכשרה, ורשת מכללות האברד, המשתמשות ומפיצות את הטכנולוגיה המנהלית של האברד, WISE מספקת את האמצעים לפיהם עסקים יכולים לשגשג, ממשלות יכולות לשלוט בתבונה, ואנשים יכולים להיות חופשיים מלחצים כלכליים.

בקיצור, סוף סוף ניתן להפוך את החלומות הכושלים האלה למציאות. “