Zaregistrujte sa na všeobecné členstvo vo WISE!

PRE PODNIKY S 1 AŽ 5 ZAMESTNANCAMI

 

PREČÍTAJTE SI VIAC

MESAČNÝ PLATOBNÝ PLÁN

/mesačne

 

Budete presmerovaní na nášho zabezpečeného spracovateľa platieb

ROČNÝ PLATOBNÝ PLÁN

/ročne

 

Budete presmerovaní na nášho zabezpečeného spracovateľa platieb

Výhody

VÝHODY VŠEOBECNÉHO ČLENSTVA:

Ročný platobný plán: /ročne

Mesačný platobný plán: /mesačne

Povolenie na použitie Hubbardovej administratívnej technológie vo vašej spoločnosti alebo podniku
Prosperity Planner™ na adrese www.ProsperityPlanner.net Zahŕňa 100 strán riadiacich nástrojov, referencie a kontrolné zoznamy Prosperity

Online a papierový výtlačok na požiadanie
2 x ročne

Zľavy a prístup na www.MAKH.org Online platforma Model of Admin Know-How™ (model administratívneho know-how)
Služby vyhľadávania referencií na zásady
Online databáza WISE na adrese www.wise.directory
Online časopis Prosperity na adrese www.Prosperity.net
Členský odznak WISE, informačné letáky Prosperity a citáty týždňa Hubbardovej administratívnej technológie
Brožúry Hubbardovej administratívnej technológie

12 BEZPLATNÝCH brožúr ročne

Zľavy na zjazdy WISE

10 % zľava

Služby riešenia sporov zakladateľských výborov  – na pomoc pri etike a spravodlivosti (kontaktujte zakladateľský výbor pre cenník)
Služby zakladateľských výborov – pomoc pri zavádzaní programu modelu administratívneho know-how

Kontrolné zoznamy na rozšírenie podniku

Pracovná knižka pre model administratívneho know-how a certifikácia po dokončení programu

Služby na povolenie publikácie WISE

Členská zľava WISE na materiály<zakúpené na stránke www.hcapress.org

10 % zľava

Povolenie usporiadať workshopy o Hubbardovej administratívnej technológii  pre vnútropodnikových zamestnancov

Nezahrnuté

Povolenie usporiadať  kurzy o Hubbardovej administratívnej technológii  pre vnútropodnikových zamestnancov

Nezahrnuté

Kvalifikácia na podanie žiadosti o licenciu na dodávanie Hubbardovej administratívnej technológie klientom

Nezahrnuté

Často kladené otázky

Na čo je dobré všeobecné členstvo vo WISE?

Všeobecné členstvo vo WISE je pre jednotlivých podnikateľov a majiteľov podnikov s 1 až 5 zamestnancami.

Aký je rozdiel medzi všeobecným členstvom a firemným členstvom?

Všeobecné členstvo vám dáva základný súbor nástrojov a podporu na zavedenie základov administratívnej technológie vo vašom podniku.

Vždy však môžete postúpiť na firemné členstvo a získať ďalšiu výhodu vnútropodnikového školenia zamestnancov.

Ako firemný člen môžete prevádzkovať vnútropodnikový školiaci program pre maximálne 20 zamestnancov.

Je to vysoko účinné školenie, ktoré robíte na pracovisku, vrátane nasledujúcich:

– 5 kurzov o študijnej technológii

– 7 kurzov o Hubbardovej administratívnej technológii

– 7 workshopov o administratívnej technológii

Nákladové úspory len za túto samotnú výhodu ľahko zaplatia za celé firemné členstvo. Materiály sa kupujú osobitne.

Čo ešte dostanem?

Vaše všeobecné členstvo vo WISE vám poskytne program Model of Admin Know-How™ (model administratívneho know-how) v šiestich krokoch, spolu s kontrolnými zoznamami a riadiacimi nástrojmi na pomoc pri zavádzaní Hubbardovej administratívnej technológie do práce vo vašej spoločnosti alebo povolaní.

Existujú aj nejaké ďalšie výhody?

Samozrejme. Ďalšie výhody zahŕňajú:

Budete súčasťou celosvetovej rastúcej sily rovnako zmýšľajúcich profesionálov prinášajúcich svetu zvýšený poriadok, etiku a produktivitu.

A čo zdroje a nástroje online?

Je ich mnoho! S vaším členstvom:

1) Získate bezplatné neobmedzené predplatné na online časopis Prosperity, vrátane článkov dvakrát mesačne na adrese www.Prosperity.net

2) Získate bezplatný neobmedzený prístup na online platformu BattlePlanner na adrese www.ProsperityPlanner.net na pomoc pri plánovaní a predvídaní vášho dňa, vášho týždňa a vášho života. Sem patrí prístup na referencie online na riadiace nástroje, aby ste mali prístup na svoje referencie nezávisle na tom, sa nachádzate.

3) Na požiadanie tiež môžete získať papierový výtlačok Prosperity Planner na pomoc pri plánovaní vášho života. Sem patria denné a týždenné kontrolné zoznamy Prosperity a 100-stranová referenčná časť o riadiacich nástrojoch kompletne so skladačkovými tabuľkami – skvelé na ukazovanie a predvádzanie technológie druhým. Noste ju všade so sebou. Dvakrát do roka vám bude doručená pred dvere.

4) Získate bezplatný prístup 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku do online databázy WISE na adrese https://wise.directory/ na prepojenie s globálnymi členmi WISE – a získate všetky stiahnuteľné výhody – s cieľom rozšíriť vašu účinnosť a vplyv – a priniesť zmenu do tohto sveta.

5) Ako člen WISE získate výlučný obsah a funkcie, keď si predplatíte riadiaci systém online s modelom administratívneho know-how na adrese www.makh.org

6) Získate ešte viac členských zliav WISE, keď si kúpite alebo predplatíte ktorýkoľvek z digitálnych riadiacich nástrojov online dostupných na adrese www.MasterTech.com

Vytváranie dopadu na celej zemi

Každý týždeň dostávame správy od členov WISE po celom svete, ktorí patria k vedúcim obchodným profesionálom vo svojich komunitách a priemysloch – kde vytvárajú ocenené podniky a získavajú uznanie a miesta na rebríčku priemyselných zoznamov ako sú „Najlepšie spoločnosti na zamestnanie“, „Najrýchlejšie rastúce súkromné spoločnosti“, „Rýchlych 50“, „Špičková podniková kultúra“, „Špičkových najrýchlejšie sa rastúcich 10“ – a mnohé, mnohé ďalšie.

Získali jste nějaké ocenění? Dejte nám vědět kliknutím zde.

Neobmedzená podpora a aktualizácie

Jedna z výhod vášho členstva je bezplatná členská podpora vrátane našej služby vyhľadávania referencií na zásady, kde nám môžete poslať email s otázkami kde možno nájsť príslušné referencie na výzvy, ktorým môžete v daný deň čeliť. Naše stabilné východisko je: na každú zásadu existuje referencia, a my vám pomôžeme ju nájsť.

Takisto sa radi postaráme o akékoľvek členské výhody, ktoré potrebujete pre svoje členstvo.

Chcem vo svojom podniku použiť Hubbardovu administratívnu technológiu. Čo mám robiť?

Odpoveď je jasná:

Získajte povolenie na použitie Hubbardovej administratívnej technológie vo vašom podniku tak, že sa stanete súčasťou celosvetovej rastúcej sily rovnako zmýšľajúcich profesionálov používajúcich technológiu prosperity.

Staňte sa členom na rozšírenie podnikania.

Pridajte sa k WISE.

Úspešné príbehy

V roku 2015 sme zaviedli program modelu administratívneho know-how (MAKH) z WISE v našej spoločnosti. Okamžite sme zvýšili produkciu, našu dodávku, našu kvalitu služieb a produktov, náš profesionalizmus, spokojnosť našich zákazníkov a našu životaschopnosť. Od tých čias dosahujeme najvyššie úrovne produktivity každý rok. WISE nám umožnila vybudovať lepšiu a lepšiu organizáciu.

Nedávno sme urobili prieskum medzi zamestnancami a tí povedali: „Naučil som sa tu nové veci, zdokonalil som sa a mám väčšiu sebadôveru. Toto je solídna spoločnosť s dobrou organizáciou a príjemnými kolegami.“

Od zavedenia MAKH každý rok získavame oficiálne ceny za dobré financie, ceny za rozširovanie a za remeselníkov roka.

Spolu s manželkou sme mohli byť mimo spoločnosti na dlhšie obdobia za posledný rok, no spoločnosť aj tak zaznamenala doteraz najvyšší obrat a solventnosť za posledný rok. Taktiež sme mohli zvýšiť naše filantropické snahy viac než kedy predtým vďaka našej zvýšenej solventnosti.

Vedenie podniku je väčšia zábava, keď sa zvyšuje organizácia a dochádza k rozširovaniu.

– David Frykman, DM TAK Štokholm

„Vedenie podniku s pracovníkmi a klientmi niekedy môže vo vás zanechať pocit brzdenia, únavy a frustrácie. No odkedy som do našej spoločnosti zaviedol základy Hubbardovej administratívnej technológie, sme oveľa úspešnejší s oveľa menším úsilím a takmer žiadnymi problémami. To nám umožňuje sústrediť sa na dodávanie skvelej služby našim klientom a pracovať na dosahovaní cieľa nášho podniku. Podstatné je, že program modelu administratívneho know-how odstraňuje z podniku starosti a prináša zábavu a nadšenie tak, ako v prvý deň otvorenia podniku.“

– John Nesbit, generálny riaditeľ The Customer Factory

„Nástroj modelu administratívneho know-how dáva ľuďom presný program na riadenie všetkého od štatistiky cez organizačnú tabuľu, po podmienky a administratívne stupnice.

„V našej spoločnosti používame tento nástroj veľmi úspešne, a tam, kde sme zaviedli program modelu administratívneho know-how, sme zaznamenali exponencionálny rast. Dôkaz je v štatistike. Rozšírili sme sa 30-násobne a to ešte len začíname!

– Rafferty Pendery, zakladateľ Studio98

V roku 2004 sme si založili realitnú spoločnosť len s dvomi partnermi.

Teraz máme tím 13 ľudí a naše vysoko špecializované produkčné kancelárie sme presunuli do miestnej známej výškovej budovy. Pokračujeme v rozširovaní, teraz sme v našom meste známi a pravidelne dostávame ocenenia a uznania za našu prácu – tri známe odborné časopisy nám nedávno každý udelili cenu „najlepší v priemysle“.

Naše príjmy vlani boli najvyššie v histórii a tohto roku sme na ceste, že aj toto prekonáme. Tento program je súčasťou nášho rozširovania.

– Franz Speiler, Spieler & Seeberger Immobilien

V roku 1985 som si založil prax len spolu s manželkou. Dnes pre nás pracuje 52 ľudí – a neustále pokračujeme v rozširovaní a dokonca budujeme ďalšie priestory, aby sme mohli prijať ďalších technikov.

Technológia nám pomohla zaviesť rozsiahle propagačné kampane v našej komunite, ktoré prilákali veľké množstvo nových klientov, a teraz sme pomerne dobre známi po celom meste.

Teraz pracujeme na kúpe niekoľkých ďalších praxí a vytvoríme z nich sieť s vysoko kvalitnými službami, ktoré budú dodávané po celom meste.

Výhody z WISE mi pomohli výrazne zlepšiť kvalitu riadenia našej praxe a vybudovať tímy výkonných pracovníkov, ktorí presne vedia, čo robiť, čo je a čo nie je úspešné.

– Dr. Thomas Röder

Využili sme výhody WISE na rast nášho jedného „rodinného“ podniku na teraz už štyri spoločnosti – všetky rastúce a úspešné. Kedysi sme hodne pracovali do noci, práca sa kopila, veľa sme riešili a nemali sme dosť peňazí na platenie účtov. Teraz sme všetko dohonili, celá výroba beží načas a štatistiky sa zvyšujú za plnej finančnej kontroly. Okrem toho teraz približne polovicu roka cestujeme po svete a pravidelne sa zúčastňujeme viacerých dobrovoľníckych aktivít pre našu komunitu a našu cirkev.

Práca bez tejto technológie by bola ako kráčanie v púšti naslepo. Vďaka WISE je teraz „práca“ zábavná a prospešná.

– M. H.

Začal som podnikať od nuly v roku 2010. Pomocou výhod členstva vo WISE sa mi podarilo vybŕdnuť z neexistencie správnym uplatnením technológie. Pomocou organizačnej tabule a štatistického riadenia som bol schopný urobiť správne rozhodnutia a nájsť úspešné kroky pre môj podnik.

So všetkými týmito nástrojmi a týmito údajmi som rozšíril moju spoločnosť z 1 na 9 pracovníkov a stále sa rozširujeme – teraz zaznamenávame dlhodobý trend blahobytu.

Všetku túto technológiu som používal na to, aby som si teraz našiel čas na rozšírenie a vytvorenie ďalšej novej spoločnosti – Hubbardova administratívna technológia mi to všetko pomohla dosiahnuť.

– C.G.