Zaregistrujte sa na individuálne členstvo vo WISE!

LEN PRE JEDNOTLIVCOV, NIE PRE MAJITEĽOV PODNIKOV

PREČÍTAJTE SI VIAC

ROČNÝ PLATOBNÝ PLÁN

/ročne

 

Budete presmerovaní na nášho zabezpečeného spracovateľa platieb

Výhody

VÝHODY INDIVIDUÁLNEHO ČLENSTVA:

Ročný platobný plán: /ročne

Povolenie na použitie Hubbardovej administratívnej technológie vo vašej spoločnosti alebo podniku
Prosperity Planner™ na adrese www.ProsperityPlanner.net Zahŕňa 100 strán riadiacich nástrojov, referencie a kontrolné zoznamy Prosperity

Len online

Zľavy a prístup na www.MAKH.org Online platforma Model of Admin Know-How™ (model administratívneho know-how)
Služby vyhľadávania referencií na zásady
Online databáza WISE na adrese www.wise.directory
Online časopis Prosperity na adrese www.Prosperity.net
Členský odznak WISE, informačné letáky Prosperity a citáty týždňa Hubbardovej administratívnej technológie
Brožúry Hubbardovej administratívnej technológie

6 BEZPLATNÝCH brožúr ročne

Zľavy na zjazdy WISE

5 % zľava

Služby riešenia sporov zakladateľských výborov  – na pomoc pri etike a spravodlivosti (kontaktujte zakladateľský výbor pre cenník)
Služby zakladateľských výborov – pomoc pri zavádzaní programu modelu administratívneho know-how

Nezahrnuté

Kontrolné zoznamy na rozšírenie podniku

Nezahrnuté

Pracovná knižka pre model administratívneho know-how a certifikácia po dokončení programu

Nezahrnuté

Služby na povolenie publikácie WISE

Nezahrnuté

Členská zľava WISE na materiály<zakúpené na stránke www.hcapress.org

Nezahrnuté

Povolenie usporiadať workshopy o Hubbardovej administratívnej technológii  pre vnútropodnikových zamestnancov

Nezahrnuté

Povolenie usporiadať  kurzy o Hubbardovej administratívnej technológii  pre vnútropodnikových zamestnancov

Nezahrnuté

Kvalifikácia na podanie žiadosti o licenciu na dodávanie Hubbardovej administratívnej technológie klientom

Nezahrnuté

Často kladené otázky

Na čo je dobré individuálne členstvo vo WISE?

Individuálne členstvo vo WISE je len pre jednotlivcov, nie pre majiteľov podnikov.

Aké mám výhody?

Ako individuálny člen WISE vašou hlavnou výhodou bude, že budete spojení s celosvetovou rastúcou silou rovnako zmýšľajúcich profesionálov prinášajúcich svetu zvýšený poriadok, etiku a produktivitu.

Získate bezplatné neobmedzené predplatné na online časopis Prosperity, vrátane článkov dvakrát mesačne na adrese www.Prosperity.net

Získate tiež bezplatný neobmedzený prístup na online platformu BattlePlanner na adrese www.ProsperityPlanner.net na pomoc pri plánovaní a predvídaní vášho dňa, vášho týždňa a vášho života. Sem patrí prístup na referencie online na riadiace nástroje, aby ste mali prístup na svoje referencie kdekoľvek sa nachádzate.

Čo robí WISE?

WISE šíri administratívne práce renomovaného autora a filozofa L. Rona Hubbarda na použitie pri organizačných, profesionálnych a súkromných snahách.

Tento súbor poznatkov, ktorý je produktom viac ako troch desaťročí výskumu, testovania a kodifikácie, je najkomplexnejším systémom riadenia na svete a predstavuje prvú skutočnú technológiu riadenia.

Existujú aj nejaké ďalšie výhody?

Ako individuálny člen WISE dostanete 5 % zľavu na všetky zjazdy WISE.

Dostanete tiež 6 brožúr o administratívnej technológii ročne.

Ako člen WISE získate výlučný obsah a funkcie, keď si predplatíte riadiaci systém online s modelom administratívneho know-how na adrese www.makh.org

Vytváranie dopadu na celej zemi

Každý týždeň dostávame správy od členov WISE po celom svete, ktorí patria k vedúcim obchodným profesionálom vo svojich komunitách a priemysloch – kde vytvárajú ocenené podniky a získavajú uznanie a miesta na rebríčku priemyselných zoznamov ako sú „Najlepšie spoločnosti na zamestnanie“, „Najrýchlejšie rastúce súkromné spoločnosti“, „Rýchlych 50“, „Špičková podniková kultúra“, „Špičkových najrýchlejšie sa rastúcich 10“ – a mnohé, mnohé ďalšie.

Získali jste nějaké ocenění? Dejte nám vědět kliknutím zde.

Neobmedzená podpora a aktualizácie

Jedna z výhod vášho členstva je bezplatná členská podpora vrátane našej služby vyhľadávania referencií na zásady, kde nám môžete poslať email s otázkami kde možno nájsť príslušné referencie na výzvy, ktorým môžete v daný deň čeliť. Naše stabilné východisko je: na každú zásadu existuje referencia, a my vám pomôžeme ju nájsť.

Takisto sa radi postaráme o akékoľvek členské výhody, ktoré potrebujete pre svoje členstvo.

Chcem vo svojom podniku použiť Hubbardovu administratívnu technológiu. Čo mám robiť?

Odpoveď je jasná:

Získajte povolenie na použitie Hubbardovej administratívnej technológie vo vašom podniku tak, že sa stanete súčasťou celosvetovej rastúcej sily rovnako zmýšľajúcich profesionálov používajúcich technológiu prosperity.

Staňte sa členom na rozšírenie podnikania.

Pridajte sa k WISE.

Úspešné príbehy

V roku 2015 sme zaviedli program modelu administratívneho know-how (MAKH) z WISE v našej spoločnosti. Okamžite sme zvýšili produkciu, našu dodávku, našu kvalitu služieb a produktov, náš profesionalizmus, spokojnosť našich zákazníkov a našu životaschopnosť. Od tých čias dosahujeme najvyššie úrovne produktivity každý rok. WISE nám umožnila vybudovať lepšiu a lepšiu organizáciu.

Nedávno sme urobili prieskum medzi zamestnancami a tí povedali: „Naučil som sa tu nové veci, zdokonalil som sa a mám väčšiu sebadôveru. Toto je solídna spoločnosť s dobrou organizáciou a príjemnými kolegami.“

Od zavedenia MAKH každý rok získavame oficiálne ceny za dobré financie, ceny za rozširovanie a za remeselníkov roka.

Spolu s manželkou sme mohli byť mimo spoločnosti na dlhšie obdobia za posledný rok, no spoločnosť aj tak zaznamenala doteraz najvyšší obrat a solventnosť za posledný rok. Taktiež sme mohli zvýšiť naše filantropické snahy viac než kedy predtým vďaka našej zvýšenej solventnosti.

Vedenie podniku je väčšia zábava, keď sa zvyšuje organizácia a dochádza k rozširovaniu.

– David Frykman, DM TAK Štokholm

„Vedenie podniku s pracovníkmi a klientmi niekedy môže vo vás zanechať pocit brzdenia, únavy a frustrácie. No odkedy som do našej spoločnosti zaviedol základy Hubbardovej administratívnej technológie, sme oveľa úspešnejší s oveľa menším úsilím a takmer žiadnymi problémami. To nám umožňuje sústrediť sa na dodávanie skvelej služby našim klientom a pracovať na dosahovaní cieľa nášho podniku. Podstatné je, že program modelu administratívneho know-how odstraňuje z podniku starosti a prináša zábavu a nadšenie tak, ako v prvý deň otvorenia podniku.“

– John Nesbit, generálny riaditeľ The Customer Factory

„Nástroj modelu administratívneho know-how dáva ľuďom presný program na riadenie všetkého od štatistiky cez organizačnú tabuľu, po podmienky a administratívne stupnice.

„V našej spoločnosti používame tento nástroj veľmi úspešne, a tam, kde sme zaviedli program modelu administratívneho know-how, sme zaznamenali exponencionálny rast. Dôkaz je v štatistike. Rozšírili sme sa 30-násobne a to ešte len začíname!

– Rafferty Pendery, zakladateľ Studio98

V roku 2004 sme si založili realitnú spoločnosť len s dvomi partnermi.

Teraz máme tím 13 ľudí a naše vysoko špecializované produkčné kancelárie sme presunuli do miestnej známej výškovej budovy. Pokračujeme v rozširovaní, teraz sme v našom meste známi a pravidelne dostávame ocenenia a uznania za našu prácu – tri známe odborné časopisy nám nedávno každý udelili cenu „najlepší v priemysle“.

Naše príjmy vlani boli najvyššie v histórii a tohto roku sme na ceste, že aj toto prekonáme. Tento program je súčasťou nášho rozširovania.

– Franz Speiler, Spieler & Seeberger Immobilien

V roku 1985 som si založil prax len spolu s manželkou. Dnes pre nás pracuje 52 ľudí – a neustále pokračujeme v rozširovaní a dokonca budujeme ďalšie priestory, aby sme mohli prijať ďalších technikov.

Technológia nám pomohla zaviesť rozsiahle propagačné kampane v našej komunite, ktoré prilákali veľké množstvo nových klientov, a teraz sme pomerne dobre známi po celom meste.

Teraz pracujeme na kúpe niekoľkých ďalších praxí a vytvoríme z nich sieť s vysoko kvalitnými službami, ktoré budú dodávané po celom meste.

Výhody z WISE mi pomohli výrazne zlepšiť kvalitu riadenia našej praxe a vybudovať tímy výkonných pracovníkov, ktorí presne vedia, čo robiť, čo je a čo nie je úspešné.

– Dr. Thomas Röder

Využili sme výhody WISE na rast nášho jedného „rodinného“ podniku na teraz už štyri spoločnosti – všetky rastúce a úspešné. Kedysi sme hodne pracovali do noci, práca sa kopila, veľa sme riešili a nemali sme dosť peňazí na platenie účtov. Teraz sme všetko dohonili, celá výroba beží načas a štatistiky sa zvyšujú za plnej finančnej kontroly. Okrem toho teraz približne polovicu roka cestujeme po svete a pravidelne sa zúčastňujeme viacerých dobrovoľníckych aktivít pre našu komunitu a našu cirkev.

Práca bez tejto technológie by bola ako kráčanie v púšti naslepo. Vďaka WISE je teraz „práca“ zábavná a prospešná.

– M. H.

Začal som podnikať od nuly v roku 2010. Pomocou výhod členstva vo WISE sa mi podarilo vybŕdnuť z neexistencie správnym uplatnením technológie. Pomocou organizačnej tabule a štatistického riadenia som bol schopný urobiť správne rozhodnutia a nájsť úspešné kroky pre môj podnik.

So všetkými týmito nástrojmi a týmito údajmi som rozšíril moju spoločnosť z 1 na 9 pracovníkov a stále sa rozširujeme – teraz zaznamenávame dlhodobý trend blahobytu.

Všetku túto technológiu som používal na to, aby som si teraz našiel čas na rozšírenie a vytvorenie ďalšej novej spoločnosti – Hubbardova administratívna technológia mi to všetko pomohla dosiahnuť.

– C.G.