Hubbardove akadémie administratívy

PREČÍTAJTE SI VIAC

Hubbardova medzinárodná akadémia administratívy (HCA International) a jej sieť viac ako 25 akadémií v krajinách 18 sú špičkovými školiacimi strediskami pre administratívnu technológiu L. Ron Hubbarda. Poskytujú programy a kurzy založené výlučne na administratívnych prácach L. Rona Hubbarda.

Na čele siete Hubbardových akadémií je Hubbardova medzinárodná akadémia administratívy v Los Angeles v Kalifornii. Je to popredná školiaca organizácia na administratívu L. Ron Hubbarda pre komerčné činnosti. HCA International je miesto, kde ľudia chodia získať to najlepšie v oblasti školenia na Hubbardovo riadenie a rozšíriť si svoje schopnosti.

Je licencovaná štátom Kalifornia ako inštitúcia udeľujúca tituly, čo jej umožňuje udeľovať tituly v oblasti podnikového riadenia výlučne na základe učebných osnov administratívnych prác L. Ron Hubbarda. Takto každý podnikateľ alebo bakalársky absolvent, ktorý usiluje o magisterský titul v oblasti podnikovej správy, môže študovať na Hubbardovej medzinárodnej akadémii administratívy.