Zaregistrujte si Individuální členství WISE!

POUZE PRO JEDNOSTLIVCE, NENÍ URČENO PRO MAJITELE FIREM

DALŠÍ INFORMACE

ROČNÍ PLATEBNÍ PLÁN

/rok

 

Budete přesměrováni na náš zabezpečený platební procesor

Výhody

VÝHODY INDIVIDUÁLNÍHO ČLENSTVÍ:

Roční platební plán: /rok

Oprávnění používat Hubbardovu administrativní technologii ve vaší společnosti nebo ve vašem podnikání
Prosperity Planner™ na www.ProsperityPlanner.net Zahrnuje 100 stránek Nástrojů managementu, odkazů a Kontrolní seznamy prosperity

Pouze online

Slevy a přístup do online platformy www.MAKH.org Model of Admin Know-How™ (model administrativního know-how)
Služby pro doporučení zásad
Online adresář WISE na www.wise.directory
Online časopis Prosperity na www.Prosperity.net
Kodex člena WISE, informační bulletiny Prosperity a Citáty týdne z Hubbardovy administrativní technologie
Brožury Hubbardovy administrativní technologie

Ročně 6 brožur ZDARMA

Slevy na konference WISE

5% sleva

Charterové výbory Služby zakladatelského výboru pro řešení sporů – pro pomoc v oblasti etiky a spravedlnosti (pro ceny kontaktujte zakladatelský výbor)
Služby zakladatelského výboru – pomoc s implementací programu Model of Admin Know-How™ (model administrativního know-how)

Není v ceně

Kontrolní seznamy pro rozšíření podnikání

Není v ceně

Pracovní sešit Model of Admin Know-How (model administrativního know-how) a certifikace po dokončení programu

Není v ceně

Služby autorizačního orgánu WISE

Není v ceně

Slevy pro členy WISE na materiály zakoupené na www.hcapress.org

Není v ceně

Oprávnění k provádění interních workshopů Hubbardovy administrativní technologie pro zaměstnance

Není v ceně

Oprávnění k provádění interních workshopů Hubbardovy administrativní technologie pro zaměstnance

Není v ceně

Oprávnění k žádosti o vydání licence Hubbardovy administrativní technologie klientům

Není v ceně

Často kladené otázky

K čemu je individuální členství WISE?

Individuální členství WISE je pouze pro jednotlivce, není určeno pro majitele firem.

Jaké jsou mé výhody?

Jako individuální člen WISE, budete součástí celosvětové rostoucí skupiny stejně smýšlejících obchodních profesionálů, kteří světu nabízí lepší řád, etiku a produktivitu.

Dostanete bezplatné neomezené předplatné do online časopisu Prosperity včetně článků dvakrát měsíčně na adrese www.Prosperity.net

2) Máte bezplatný neomezený přístup na online platformu BattlePlanner na adrese www.ProsperityPlanner.net, která vám pomůže naplánovat a předvídat svůj den, týden i život. Zahrnuje přístup k online referenčním nástrojům pro management, takže máte přístup ke svým referencím bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Co WISE dělá?

WISE rozšiřuje administrativní díla renomovaného autora a filozofa L. Rona Hubbarda pro použití v organizačních, profesionálních i privátních sektorech.

Tento soubor znalostí, který je produktem více než třiceti let výzkumu, testování a kodifikace, je celosvětově nejkomplexnějším systémem managementu a představuje první skutečnou technologii managementu.

Existují nějaké další výhody?

Jako individuální člen WISE získáte 5% slevu na všechny konference WISE.

Ročně také dostanete až 6 brožur administrativní technologie.

Když se jako člen WISE přihlásíte k odběru online systému managementu Model of Admin Know-How™ (model administrativního know-how) na adrese www.makh.org, získáte tak exkluzivní obsah a funkce.

Vytvoření celosvětového dopadu

Každý týden dostáváme zprávy od členů WISE z celého světa, kteří patří mezi přední obchodní profesionály ve svých komunitách a průmyslových odvětvích - vytváříme oceňované podniky a získáváme pochvaly a umístění na seznamech průmyslových odvětví, jako jsou „Nejlepší společnosti pro práci“, „Nejrychleji rostoucí soukromé společnosti“, „Fast 50 (nejrychleji rostoucí společnosti)“, „Top v podnikové kultuře“, „Top 10 nejrychleji se rozvíjejících společností“ - a mnoho, mnoho dalších.

Získali jste nějaké ocenění? Dejte nám vědět kliknutím zde.

Neomezená podpora a aktualizace

Jednou z vašich výhod členství je bezplatná podpora členství včetně naší služby doporučovaných zásad, kam nám můžete poslat e-mail s dotazy, kde najít použitelné odkazy pro obtížnou situaci, která by vás ten den mohla potkat. Naše motto je: v zásadách je odpověď na vše a my vám ji pomůžeme najít.

Rádi se také postaráme o všechny výhody členství, které pro své členství potřebujete.

Chci ve své firmě používat Hubbardovu administrativní technologii. Co mám dělat?

Odpověď je jasná:

Získejte oprávnění používat Hubbardovu administrativní technologii ve svém podnikání tím, že se stanete součástí celosvětově rostoucí síly stejně smýšlejících obchodních profesionálů využívajících technologii prosperity.

Připojte se k členství pro rostoucí podniky.

Připojte se k WISE.

Příběhy úspěchu

V roce 2015 jsme v naší společnosti zavedli program Model of Admin Know-How (MAKH - model administrativního know-how) od WISE. Okamžitě se zvýšila výroba, dodávky, kvalita služeb a produktů, naše profesionalita, spokojenost zákazníků a naše životaschopnost. Od té doby jsme každý rok dosahovali nejvyšší úrovně produkce. WISE nám umožnila vybudovat stále se zlepšující organizaci.

Nedávno jsme u našich zaměstnanců provedli průzkum a zde je, co uváděli: „Zde se učím nové věci, rozvíjím se a zvyšuje se moje sebevědomí. Toto je solidní společnost s dobrou organizací a příjemnými kolegy.“

Od zavedení MAKH jsme každý rok obdrželi oficiální ocenění za dobré finance, ocenění za rozšiřování a ocenění pro řemeslníky roku.

Společně s mojí ženou jsme vloni mohli být delší dobu mimo společnost, ale společnost i tak dosáhla nejvyššího obratu a platební schopnosti. Díky naší zvýšené platební schopnosti jsme také byli schopni, ještě více než kdykoli předtím, zvýšit naše úsilí v oblasti filantropie.

Řízení podniku bylo zajímavější s tím, jak se zlepšovala organizace a docházelo k rozvoji.

- David Frykman, DM TAK Stockholm

„Vedení firmy se zaměstnanci a klienty může někdy způsobit, že se cítíte ztrápení, unavení a frustrovaní. Od uvedení základních principů Hubbardovy administrativní technologie do naší společnosti jsme však s vynaložením mnohem menšího úsilí lépe prosperovali a to téměř bez negativních výkyvů. To nám umožnilo soustředit se na poskytování skvělých služeb našim klientům a usilovat o dosažení účelu našeho podnikání. Pointa je, že Model of Admin Know How (MAKH) odstraňuje z podnikání starosti a dělá ho tak zábavným a vzrušujícím, jako v první den, kdy jsme otevřeli.“

- John Nesbit, generální ředitel zákaznické továrny

„Nástroje administrativního modelu know-how (Model of Admin Know-How) poskytují lidem přesný program pro komplexní vedení statistik, organizační schéma, podmínky a administrativní stupnice.

„Tento nástroj používáme s úspěchem ve vlastní společnosti a to do té míry, že poté, co jsme Model of Admin Know-How (model administrativního know-how) implementovali, došlo k exponenciálnímu růstu. Důkazem jsou statistiky. Rozšířili jsme se na více než třicetinásobek a to teprve začínáme!“

- Rafferty Pendery, zakladatel Studio98

Naše podnikání v oblasti realit jsme zahájili v roce 2004 jen se dvěma partnery.

V současné době je nás v týmu 13 a z našich vysoce specializovaných výrobních kanceláří jsme udělali místní ikony. Dále jsme se rozšiřovali a nyní jsme v našem městě dobře známí a pravidelně dostáváme ocenění a uznání za naši práci - tři známé průmyslové časopisy nám nedávno udělily ocenění „nejlepší v oboru“.

Náš příjem v loňském roce byl nejvyšší v historii a letos to vypadá, že bude ještě vyšší. Tento program je součástí naší expanze.

- Franz Speiler, Spieler & Seeberger Immobilien

V roce 1985 jsem společně jen s mojí ženou otevřel svou praxi. Dnes s námi spolupracuje 52 lidí - a pokračujeme v neustálém rozšiřování a stavíme další prostory, abychom mohli přijmout další technické síly.

Tato technologie nám pomohla realizovat rozsáhlé propagační kampaně v naší komunitě, které přilákaly velké množství nových klientů, a nyní jsme velmi dobře známí po celém městě.

Nyní pracujeme na odkoupení několika dalších praxí, ze kterých vytvoříme síť vysoce kvalitních služeb dostupných po celém městě.

Výhody WISE mi výrazně pomohly zlepšit kvalitu administrativy v naší praxi a vybudovat tým vedoucích pracovníků, kteří přesně vědí, co dělat, co je úspěšné a co ne.

- Dr. Thomas Röder

Výhody WISE jsme využili k tomu, abychom naši jednu malou rodinnou firmu rozšířili na současné čtyři firmy - všechny rostoucí a úspěšné společnosti. Dříve jsme často dělali přesčasy dlouho do noci, měli jsme spoustu restů, často jsme to nezvládali a měli jsme málo prostředku na placení účtů. Nyní jsme všechny resty odstranili, veškerá produkce je aktuální a statistiky se zvyšují s plnou finanční kontrolou. Kromě toho v současnosti zhruba polovinu roku cestujeme po světě a pravidelně se účastníme několika dobrovolnických aktivit pro naši komunitu a naši církev.

Práce bez této technologie byla jako chůze slepce na poušti. Díky WISE je „práce“ teď zábavná a obohacující.

- M. H.

Svůj podnik jsem v roce 2010 vybudoval z ničeho. Využitím výhod mého členství WISE jsem se, díky správnému používání technologie, dokázal vypracovat a začít jako podnik existovat. Pomocí organizačního schématu a statistického managementu jsem byl schopen učinit správná rozhodnutí a definovat úspěšné kroky pro mé podnikání.

Se všemi těmito nástroji a těmito údaji jsem vybudoval svou společnost od 1 k současným 9 zaměstnancům a dále rozšiřujeme - nyní jsme v dlouhodobém úspěšném trendu.

Pomocí této technologie jsem nyní našel čas na rozšíření a vytvoření další nové společnosti - toho všeho mi pomohla dosáhnout Hubbardova administrativní technologie.

- C. G.