Škola administrativy L.R. Hubbarda (Hubbard College of Administration)

DALŠÍ INFORMACE

Mezinárodní škola administrativy L.R. Hubbarda (Hubbard College of Administration International – HCA Int) a její síť více než 25 vysokých škol v 18 zemích jsou špičkovými vzdělávacími středisky administrativní technologie L. Ron Hubbarda. Poskytují programy a kurzy založené výhradně na administrativním díle L. Ron Hubbarda.

V čele sítě škol administrativy L.R. Hubbarda je Mezinárodní škola administrativy L.R. Hubbarda (Hubbard College of Administration) v Los Angeles, v Kalifornii. Jedná se o přední organizaci pro školení Hubbardovy technologie v oblasti administrativy pro komerční sektor. HCA International je místo, kam lidé chodí získat ta nejlepší školení v managementu podle Hubbarda a rozšířit rozsah svých schopností.

Je licencována státem Kalifornie jako instituce, která uděluje tituly, což ji umožňuje udělovat tituly v podnikovém managementu pouze na základě osnov administrativního díla L. Ron Hubbarda. Tedy každý podnikatel nebo vysokoškolský student, který touží po titulu v oboru obchodní administrativy, může studovat na Mezinárodní škole administrativy L.R. Hubbarda (Hubbard College of Administration).