Služba vydávajícího orgánu

DALŠÍ INFORMACE

Hubbardovu administrativní technologii lze aplikovat na libovolný počet různých oblastí podnikání, oborů a aktivit prostřednictvím všech dostupných médií (jako jsou videa, knihy, webové stránky, kurzy, propagační předměty atd.). WISE poskytuje službu, která vám pomůže vytvářet, vyrábět a distribuovat materiály a produkty, které jsou založeny na dílech L. Rona Hubbarda, nebo z nich citují.

Příkladem této služby může být: člen WISE si přeje zveřejnit článek o managementu podle Hubbarda v měsíčním periodiku svého oboru nebo profese; další chce vytvořit knihu o tom, jak se postupy managementu podle Hubbarda vztahují na konkrétní oblast nebo profesi; zatímco další si přeje mít na své firemní internetové stránce sekci představující systém managementu podle Hubbarda. Všechny tyto, i další příklady by vyžadovaly schválení Službou autorizačního orgánu WISE.

Služba autorizačního orgánu WISE zajišťuje, že tyto produkty správně citují z původního textu, mají profesionální vzhled a odrážejí integritu a účinnost technologie, kterou propagují.

Tato služba zajišťuje, že produkty jsou řádně chráněny autorskými právy a ochrannými známkami, takže technologie samotná zůstává chráněna.

Některé z položek, které mohou být předloženy a schváleny prostřednictvím Služby autorizačního orgánu WISE, jsou:

  • Videa, info-reklamy (infomercials), televizní reklamy,
  • Knihy, informační bulletiny, časopisy,
  • Letáky, brožury, příručky k seminářům,
  • Propagační produkty (stacionární, bundy atd.),
  • Firemní zásady a školicí programy,
  • Kurzy, materiály k seminářům.


Chcete-li se dozvědět více o Službě autorizačního orgánu WISE, obraťte se na nejbližší kancelář WISE.